Zabezpečenie leteckej prevádzky

TECHNISERV, s.r.o., sa zaoberá systémami, ktoré slúžia pre zabezpečenie leteckej prevádzky na letiskách, heliportoch a systémami pre poskytovanie leteckých navigačných služieb. Realizujeme v tejto oblasti zákazníkom komplexné riešenia, začínajúce letecko - prevádzkovým posúdením, tvorbou projektovej dokumentácie, inžinierskej činnosti, realizáciou, implementáciou, odborným dohľadom, systémovou integráciou a servisnou činnosťou.
V oblasti systémov pre zabezpečenie leteckej prevádzky na letiskách, heliportoch a pre poskytovanie leteckých navigačných služieb, sa zaoberáme komplexným reťazcom produktov pre:

Vieme splniť požiadavky zákazníkov, hľadajúcich komplexné riešenia a systémovú integráciu, ako aj zabezpečiť konzultácie a technické prerokovania projektov s Leteckým úradom Slovenskej republiky, tak aby navrhnuté riešenia spĺňali všetky podmienky a požiadavky predpisov ICAO.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Indra Navia AS (Park Air Systems), ktorá je významným svetovým výrobcom technológií určených pre dohľad, riadenie letovej prevádzky.
Zo širokého produktového portfólia výrobcu, sa TECHNISERV, s.r.o. primárne zaoberá navigačným systémom systémom ILS (Instrument Landing System), DVOR (Distance VHF Omnidirectional Radio Range) a komunikačnými systémami pre leteckú komunikáciu zem - zem a zem - vzduch.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti SAFEGATE group, ktorá je významný svetovým výrobcom technológií určených pre osvetlenie letísk a heliportov. Spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami špeciálnej osvetľovacej technológie THORN Airfield lighting (THORN riešenia) a IDMAN Airfield Lighting (pôvodné Philips riešenia).

 

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti ADB Airfield Solutions, ktorý má vo svojom portfóliu riešenia ADB (pôvodné Siemens riešenia). Spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami špeciálnej osvetľovacej technológie určenej pre letiská.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Obelux Oy, spoločnosť zaoberajúca sa LED prekážkovými svetlami, ktorá dodáva inovatívne produkty založené na LED technológií pre osvetlenie letísk po celom svete.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti EXEL Composites Oy, ktorá je popredným svetovým výrobcom kompozitných profilov, spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami špeciálnych priehradových stožiarov a stĺpov pre letecký priemysel. Ich produkty sú súčasťou technologických štruktúr významných svetových letísk.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Harris Corporation, ktorá je výrobcom komunikačných systémov pre zabezpečenie leteckých navigačných služieb.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Boschung Mecatronic AG, ktorá je výrobcom pozemných meteorologických zariadení a zariadení pre zabezpečenie údržby prevádzkových plôch letísk.

Engineered Arresting Systems Corporation (ESCO)

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Engineered Arresting Systems Corporation (ESCO), ktorá je výrobcom špeciálnych systémov používaných vo vojenskom letectve.


ERA

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti ERA, a.s, ktorá je výrobcom multilateračných systémov dohľadu (MSS), moderných systémov pre ATC.

Veľmi radi vám poskytneme doplňujúce informácie a odpovieme na otázky, kontaktujte nás prosím.
e-mail: special@techniserv.sk
tel.: +421 2 4920 2846


Partneri

AudioCodes Aastra Matra Nice Avaya Huawei