IP Telefónia

Telefonovanie na báze protokolu IP, označované tiež ako VoIP, je dôležité nielen pre firmy a novú kategóriu VoIP operátorov, ale aj pre alternatívnych poskytovateľov vysokorýchlostného pripojenia k Internetu. Je čoraz dôležitejšia pre firmy, pretože im to umožňuje dosiahnuť značné úspory za telekomunikačné služby.
IP telefónia využíva existujúcu komunikačnú infraštruktúru danej spoločnosti, plne nehrádza bežnú telefóniu plus prináša ďalšie výhody s využitím osvedčených komunikačných štandardov, s možnosťami systémovej správy bežnými sieťovými nástrojmi a prvkami.
Logiku a funkčnosť smerovania hovorov zabezpečuje ústredňa, ktorá v oblasti IP telefónie môže zabezpečovať aj smerovanie iných typov interakcií, napr. obrazu.
Koncové zariadenia významnou mierou zvyšujú uživateľský komfort, napr. aj zobrazovaním iných výstupov firemných aplikácii, akou môžu byť telefonný zoznam, adresár a pod.
Významným cieľom budovania IP telefónie je dlhodobá maximálna ochrana investičných nákladov.

TECHNISERV, s.r.o. je v tejto oblasti významným historickým hráčom na trhu, už pri vzniku spoločnosti bola táto oblasť prioritnou, pozicia spoločnosti aj naďalej vzrastá, čo potvrdzuje narastajúci počet zákazníkov, ktorým spoločnosť TECHNISERV, s.r.o. systémy IP telefónie integruje, implementuje a následne im poskytuje servisné služby.

 

TECHNISERV, s.r.o. je autorizovaným partnerom spoločností AVAYA, ktorá patri medzi svetových lídrov (viď. Gartner Magic Quadrant/2006) v oblasti riešení IP telefónie, kontaktných centier a Unified Communications. Produktové portfólio spoločnosti komplexne pokrýva riešenia IP telefónie a umožňuje zákazníkom poskytovať nadčasové komunikačné služby a funkcie, s významnou mierou ochrany investicií a vysokou mierou bezpečnosti a spoľahlivosti riešení.TECHNISERV, s.r.o. je autorizovaným partnerom spoločností AudioCodes, ktorej riešenia poskytujú zákazníkom široké spektrum komplexních a flexibilních technologií pre komunikačné brány Media Gateway. Spoločnost AudioCodes má vedúce postavenie na trhu v segmente hlasovej kompresie, medzi produkty patria systémy Media Gateway a platformy pre Media Servery.

 

 


TECHNISERV, s.r.o. sa zaoberá implementáciou a servisnými činnosťami technologických komponentov spoločnosti Aastra Technologies Ltd., konkrétne systémami NeXpan, ktoré sú najmodernejšou platformou daného výrobcu. NeXpan je významným technolgickým systémom, prímarne v oblastiach podnikových komunikácií.

 

Veľmi radi vám poskytneme doplňujúce informácie a odpovieme na otázky, kontaktujte nás prosím.
e-mail: obchod@techniserv.sk
tel.: +421 2 4920 2851


Partneri

AudioCodes Aastra Matra Nice Avaya Huawei